Dla mediów

Urządzenia poprawiające jakość naszego życia.

Bezpieczeństwo, zdrowie i sterylne otoczenie użytkowników produktów Bential są dla tego producenta kluczowe.

Poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań i innowacji w dziedzinie dezynfekcji, Bential oddaje w ręce Klientów produkty eliminujące groźne bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza, a także przykre zapachy.
Urządzenia sterylizujące i ozonujące tej marki, pozwalają oczyścić środowisko użytkownika i przyczyniają się do poprawy jakości życia w różnych jego aspektach. Produkty BENTIAL są kojarzone z użyteczną technologią i nowoczesnym wzornictwem.
Skuteczność działań urządzeń BENTIAL potwierdzają liczne badania, a przy ich tworzeniu firma kieruje się zasadą zrównoważonego rozwoju. Z myślą o przyszłych pokoleniach, już od początku badań i rozwoju produktów marka dostosowuje przyjazne dla środowiska materiały oraz wdraża efektywne procesy produkcji tworząc produkty poprawiające środowisko życia użytkowników.

Produkty BENTIAL spełniają też wszystkie wymagane normy.

Ozonator BENTIAL - świeże powietrze i dezynfekcja

Chcesz mieć podręczny, nowoczesny, efektywny ozonator? Takie urządzenie oferuje marka Bential! Bezprzewodowy ozonator, dzięki wbudowanemu akumulatorowi pozwala na łatwą dezynfekcję mniejszych  pomieszczeń, wnętrz samochodu, szaf, szuflad, torebek oraz pozbywania się przykrych zapachów z ubrań, obuwia, lodówek i utrzymania ich w świeżości oraz czystości.

Przypominamy, że ozon jest gazem, który w stanie wolnym występuje w atmosferze. Posiada silne właściwości aseptyczne. Jest jednym z najskuteczniejszych, a jednocześnie naturalnym środkiem dezynfekcyjnym. Z jego pomocą można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, bakterii, roztoczy i alergenów znajdujących się w naszym otoczeniu.

Sterylizator UV i ozonator w jednym, wraz z ładowaniem smartfonów w trybie fast charge?

Tak! To możliwe!

Bential oferuje wysoko efektywny sterylizator połączony z inteligentnym, szybkim, bezprzewodowym ładowaniem!

Sterylizator BENTIAL S-004W pomaga w utrzymaniu sterylnego i świeżego środowiska. W tym nowoczesnym urządzeniu, zarówno promienie UVC jak i ozon działają razem w celu wyeliminowania pozostających na urządzeniach bakterii, wirusów, roztoczy i alergenów. Ponad 99% bakterii , wirusów i innych zanieczyszczeń jest eliminowanych, co potwierdzone zostało stosownym mikrobiologicznym badaniem i certyfikatem.

Pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach, dzięki użytkowaniu telefonów w różnym środowisku każdego dnia, stały się one bazą do hodowli ogromnej liczby bakterii i wirusów. Eksperymenty wykazują, że ilość bakterii przenoszonych przez telefon komórkowy jest 18 razy większa od ilości bakterii przenoszonych przez przycisk do spłukiwania toalety!
Dbajmy o swoje środowisko życia!

Jedziesz w podróż? Przyda Ci się sterylizator i etui na szczoteczkę do zębów w jednym!

Marka Bential oferuje aż dwa rozwiązania w tym zakresie, które nie tylko chronią powierzchnię szczoteczki podczas przenoszenia czy przewożenia, ale dodatkowo zapewniają dezynfekcję i sterylność.

Warto pamiętać, że według przeprowadzanych badań, po 3 tygodniach używania szczoteczki do zębów znajduje się na niej wiele milionów bakterii, co odpowiada np. ilości znajdującej się na ponad 29 monetach, czy przewyższa wielokrotnie ich ilość na toalecie. Właśnie dlatego, według badaczy, szczoteczka do zębów często wprowadza bakterie do jamy ustnej, zamiast służyć głównie jej oczyszczaniu. Zgodnie z medycznymi badaniami, bakterie i wirusy są potężnymi wrogami ludzkiego układu odpornościowego.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań (chip DUV-280nmLED high), przenośne urządzenie sterylizujące BETNIAL UVC-LED SY04-01 do dezynfekcji szczoteczek do zębów, przenika przez ścianę komórkową powłoki wirusów, bakterii, grzybów, zarodników itp. i uszkadza ich wiązania DNA lub ENA, niszczy ich zdolność replikacji kwasu nukleinowego lub struktur białka, osiągając w ten sposób doskonałą sterylizację o skuteczności ponad 99%. Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami AAA.  Z kolei BENTIAL B-901 to etui podróżne na szczoteczkę do zębów z wysoko efektywnym sterylizatorem i wbudowanym akumulatorem. Wystarczy włożyć szczoteczkę do etui BENTIAL B-901, zamknąć urządzenie i dzięki magnetycznemu sterowaniu urządzenie uruchomi 15minutowy proces dokładnej sterylizacji, które przyniosą uczucie komfortu korzystania z nowej szczoteczki do zębów! Zastosowana technologia źródła światła ultrafioletowego sprawia, że sterylizator podróżny na szczoteczkę do zębów BENTIAL B-901 jest wygodny w użyciu, bezpieczny i przyjazny dla środowiska przy jednoczesnej niesamowicie skutecznej i szybkiej technologii sterylizacji.

pl_PL
en_GB pl_PL